TRUST Sada klávesnice + myš + mousepad GXT 794 3v1 Gaming Bundle, černá
Rozhraní setu:Drátový USB, Bezdrátový s USB Dongle; Lokalizace klávesnice:EN; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy, Multimediální klávesy
Dostupnost:
Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód:
1667585
Typové označení výrobce :
25908
GTIN (EAN):
8713439259087
Trust Sada klávesnice + myš + mousepad GXT 794
Herní set Trust GXT 794 vám přináší osvědčené trio periferií, které k sobě perfektně ladí designem i funkcemi. Tento set je navržen pro hráče, kteří hledají spolehlivý základ, chtějí ušetřit místo na stole a přitom si užít pořádnou světelnou show.
Specifikace
| Klávesnice |
|---|
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché klávesy | Ne |
|---|
| Software | Ne |
|---|
| Klávesy |
|---|
| Technologie kláves | Membránové |
|---|
| Velikost klávesnice | 80 % |
|---|
| Numerická klávesnice | Ne |
|---|
| Macro klávesy | Ne |
|---|
| Programovatelné klávesy | Ne |
|---|
| Myš |
|---|
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
|---|
| Klouzavé podložky | UPE |
|---|
| Software | Ne |
|---|
| Nastavitelné DPI | Ano |
|---|
| Senzor |
|---|
| DPI | Až 4800 DPI |
|---|
| Typ senzoru | Optický |
|---|
| Maximální zrychlení | 10 G |
|---|
| Ovládání |
|---|
| Použití | pro praváky |
|---|
| Kolečko | Ano |
|---|
| Počet tlačítek | 6 |
|---|
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
|---|
| Podsvícení |
|---|
| Podsvícení klávesnice | RGB |
|---|
| Podsvícení myši | RGB |
|---|
| Připojení klávesnice |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
|---|
| Bluetooth | Ne |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Délka kabelu | 150 cm |
|---|
| Připojení myši |
|---|
| Typ připojení | Bezdrátové |
|---|
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
|---|
| Bluetooth | Ne |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Délka kabelu | 100 cm |
|---|
| Kompatibilita |
|---|
| Operační systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
|---|
| Velikost a Váha |
|---|
| Velikost klávesnice | 359 x 135 x 40 mm |
|---|
| Váha klávesnice | 688 g |
|---|
| Velikost myši | 70 x 42 x 131 mm |
|---|
| Váha myši | 92 g |
|---|
| Velikost podložky | 245 x 210 mm |
|---|