TRUST Sada klávesnice + myš GXT 798 2v1 Gaming set, černá
Rozhraní setu:Drátový USB; Lokalizace klávesnice:EN; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy, Multimediální klávesy
Dostupnost:
Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód:
1667586
Typové označení výrobce :
25938
GTIN (EAN):
8713439259384
Trust Sada klávesnice + myš GXT 798
Herní set Trust GXT 798 je ideální volbou pro rekreační hráče nebo ty, kteří si právě zařizují své první herní doupě. V jednom balení získáte kompaktní klávesnici Thado TKL a podsvícenou myš Felox, které jsou připraveny na každodenní digitální dobrodružství.
Specifikace
| Klávesnice |
|---|
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché klávesy | Ne |
|---|
| Software | Ne |
|---|
| Klávesy |
|---|
| Technologie kláves | Membránové |
|---|
| Velikost klávesnice | 80 % |
|---|
| Numerická klávesnice | Ne |
|---|
| Macro klávesy | Ne |
|---|
| Programovatelné klávesy | Ne |
|---|
| Myš |
|---|
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
|---|
| Software | Ne |
|---|
| Nastavitelné DPI | Ano |
|---|
| Senzor |
|---|
| DPI | Až 6400 DPI |
|---|
| Typ senzoru | Optický |
|---|
| Maximální zrychlení | 20 G |
|---|
| Ovládání |
|---|
| Použití | pro praváky |
|---|
| Kolečko | Ano |
|---|
| Počet tlačítek | 6 |
|---|
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
|---|
| Podsvícení |
|---|
| Podsvícení klávesnice | RGB |
|---|
| Podsvícení myši | RGB |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
|---|
| Bluetooth | Ne |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Délka kabelu | 150 cm |
|---|
| Kompatibilita |
|---|
| Operační systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
|---|
| Velikost a Váha |
|---|
| Velikost klávesnice | 359 x 135 x 40 mm |
|---|
| Váha klávesnice | 688 g |
|---|
| Velikost myši | 70 x 42 x 131 mm |
|---|
| Váha myši | 102 g |
|---|