TRUST Myš Sura, Bezdrátová RF 2.4GHz, černá
Rozhraní myši:Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem
Dostupnost:
10 ks skladem
Kód:
1667451
Typové označení výrobce :
25479
GTIN (EAN):
8713439254792
Trust myš Sura
Bezdrátová myš s pohodlným designem, perfektně se hodí pro všechny druhy práce
S pohodlným designem, dvěma tlačítky pro palec a kovovým rolovacím kolečkem vám tato bezdrátová myš plné velikosti poskytuje vše, co potřebujete pro produktivní práci, posouvání a další.
Specifikace
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
|---|
| Klouzavé podložky | UPE |
|---|
| Software | Ne |
|---|
| Nastavitelné DPI | Ano |
|---|
| Senzor |
|---|
| DPI | 800 - 1500 DPI |
|---|
| Typ senzoru | Optický |
|---|
| Ovládání |
|---|
| Použití | pro praváky |
|---|
| Kolečko | Ano |
|---|
| Počet tlačítek | 6 |
|---|
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Bezdrátové 2.4GHz |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Kompatibilita |
|---|
| Operační systém | Windows, Chrome OS |
|---|
| Velikost a Váha |
|---|
| Velikost myši | 111 x 74 x 43 mm |
|---|
| Váha myši | 108 g |
|---|