TRUST Myš Seron Hyperscroll Slim, Bezdrátová, černá
Rozhraní myši:Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem
Dostupnost:
10 ks skladem
Kód:
1667672
Typové označení výrobce :
26018
GTIN (EAN):
8713439260182
TRUST Seron Hyperscroll Slim
Trust Seron Hyperscroll Slim je štíhlá bezdrátová myš, která přináší plynulé rolování i všestranné připojení pro každodenní práci i multitasking. Díky prémiovému kolečku hyperscroll zvládneš rychle a přesně navigovat jak dlouhé dokumenty, tak webové stránky, zatímco multi-wireless technologie umožňuje bezproblémově přepínat mezi dvěma Bluetooth zařízeními, 2,4 GHz USB-C přijímačem nebo USB-A adaptérem, který je součástí balení.
Specifikace
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché kliknutí | Ano |
|---|
| Klouzavé podložky | Teflon |
|---|
| Software | Ne |
|---|
| Nastavitelné DPI | Ano |
|---|
| Senzor |
|---|
| DPI | Až 3 200 |
|---|
| Typ senzoru | Optický |
|---|
| Ovládání |
|---|
| Použití | pro praváky i leváky |
|---|
| Kolečko | Ano |
|---|
| Počet tlačítek | 7 |
|---|
| Makro, programovatelné tlačítka | Ne |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Bezdrátové |
|---|
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
|---|
| Bluetooth | Ano |
|---|
| Typ konektoru | USB-C, USB-A |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Délka kabelu | 90 cm |
|---|
| Kompatibilita |
|---|
| Operační systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
|---|
| Velikost a Váha |
|---|
| Velikost myši | 111 x 62 x 36 mm |
|---|
| Váha myši | 85 g |
|---|