TRUST Myš GXT 122 Felox+, Bezdrátová, RGB, černá
Rozhraní myši:Bezdrátová Bluetooth; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem
Dostupnost:
10 ks skladem
Kód:
1667668
Typové označení výrobce :
25748
GTIN (EAN):
8713439257489
TRUST GXT 122 Felox+
Trust GXT 122 Felox+ je výkonná bezdrátová herní myš navržená pro hráče, kteří chtějí kombinovat flexibilitu, přesnost a moderní design. Disponuje optickým senzorem s až 12 000 DPI pro rychlou a precizní reakci v každé hře a duální bezdrátovou konektivitou – můžeš snadno přepínat mezi ultra-nízkolatenčním 2,4 GHz připojením a Bluetooth.
Specifikace
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
|---|
| Klouzavé podložky | UPE |
|---|
| Software | Ano |
|---|
| Nastavitelné DPI | Ano |
|---|
| Senzor |
|---|
| DPI | Až 10 000 |
|---|
| Typ senzoru | Optický |
|---|
| Ovládání |
|---|
| Použití | pro praváky |
|---|
| Kolečko | Ano |
|---|
| Počet tlačítek | 7 |
|---|
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
|---|
| Podsvícení |
|---|
| Podsvícení myši | RGB |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Bezdrátové |
|---|
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ano |
|---|
| Bluetooth | Ano |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Délka kabelu | 150 cm |
|---|
| Kompatibilita |
|---|
| Operační systém | Windows, MacOS |
|---|
| Velikost a Váha |
|---|
| Velikost myši | 131 x 70 x 42 mm |
|---|
| Váha myši | 92 g |
|---|