TRUST Myš GXT 121 Felox+, Drátová USB, RGB, černá
Rozhraní myši:Drátová USB; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem
Dostupnost:
50 ks skladem
Kód:
1667667
Typové označení výrobce :
25603
GTIN (EAN):
8713439256031
TRUST GXT 121 Felox+
Trust GXT 121 Felox+ je stylová a výkonná herní myš s RGB podsvícením, která kombinuje vysoké rozlišení senzoru až 10 000 DPI, rychlou odezvu a programovatelné tlačítka, takže ti poskytne přesnou kontrolu a přizpůsobení přesně podle herního stylu. Díky ergonomickému tvaru, nastavitelnému DPI, barevnému osvětlení a dlouhému opletenému kabelu je ideální volbou pro hráče, kteří chtějí spojit pohodlí, výkon a atraktivní design i při delších herních seancích.
Specifikace
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché kliknutí | Ne |
|---|
| Klouzavé podložky | UPE |
|---|
| Software | Ano |
|---|
| Nastavitelné DPI | Ano |
|---|
| Senzor |
|---|
| DPI | Až 10 000 |
|---|
| Typ senzoru | Optický |
|---|
| Ovládání |
|---|
| Použití | pro praváky |
|---|
| Kolečko | Ano |
|---|
| Počet tlačítek | 6 |
|---|
| Makro, programovatelné tlačítka | Ano |
|---|
| Podsvícení |
|---|
| Podsvícení myši | RGB |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
|---|
| Bluetooth | Ne |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Délka kabelu | 180 cm |
|---|
| Kompatibilita |
|---|
| Operační systém | Windows |
|---|
| Velikost a Váha |
|---|
| Velikost myši | 131 x 70 x 42 mm |
|---|
| Váha myši | 102 g |
|---|