TRUST mikrofon GXT270 Emita II s nastavitelným ramenem, USB- C, černá
Typ mikrofonu:Stolní / Konferenční; Princip:Kondenzátorový; Směrovost:Všesměrový; Způsob připojení:Drátový; Konektivita:USB-C; Délka kabelu (m):3; Hmotnost (g):1650
Kód:
1667681
Typové označení výrobce :
25770
GTIN (EAN):
8713439257700
TRUST GXT270 Emita II
Trust GXT 270 Emita II je USB kondenzátorový mikrofon navržený pro streamování, tvorbu obsahu, podcasty a online komunikaci, který zachytí čistý zvuk díky 16 mm kondenzátorové kapsli a kardioidnímu snímacímu vzoru — ten soustředí pozornost na tvůj hlas a potlačuje ruchy v pozadí. Díky robustnímu nastavitelnému kovovému ramenu si mikrofon snadno nastavíš do ideální polohy pro nahrávání a jeho odnímatelný 2,5 m USB-A-B kabel umožňuje pohodlné umístění na stole. Tento mikrofon je skvělou volbou pro každého, kdo chce zvýšit kvalitu svého zvuku bez složité instalace a mít zároveň flexibilní a stabilní uchycení přímo u pracovního místa.
Specifikace
| Technické parametry |
|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
|---|
| Směrovost | Všesměrový |
|---|
| Potlačení ozvěny | Ano |
|---|
| Držák |
|---|
| Typ držáku | Stojan |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Typ konektoru | USB -C |
|---|
| Délka kabelu | 250 cm |
|---|
| Velikost a váha |
|---|
| Velikost | 162 x 42 x 42 mm |
|---|
| Váha | 1660 g |
|---|