TRUST mikrofon GXT238 Auron, USB- C, RGB, černá
Typ mikrofonu:Stolní / Konferenční; Princip:Kondenzátorový; Směrovost:Všesměrový; Způsob připojení:Drátový; Konektivita:USB-C; Frekvence min. (Hz):20; Frekvence max. (Hz):20000; Vzorkovací frekvence (kHz):48; Clona; Délka kabelu (m):2; LED osvětlení; Závit; Hmotnost (g):320
Dostupnost:
10 ks skladem
Kód:
1667678
Typové označení výrobce :
26081
GTIN (EAN):
8713439260816
TRUST GXT238 Auron
Trust GXT 238 Auron je kompaktní USB mikrofon ideální pro streamování, tvorbu obsahu i online komunikaci. Má kardioidní snímání pro čistý hlas, vestavěný pop filtr a antivibrační držák, dotykové ztlumení s indikací RGB a připojení přes USB-C s adaptérem na USB-A. Součástí je nastavitelný kovový stojan a výstup pro sluchátka pro okamžitou kontrolu zvuku, což z něj dělá praktické a snadno použitelné řešení pro hráče i tvůrce obsahu.
Specifikace
| Technické parametry |
|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
|---|
| Směrovost | Všesměrový |
|---|
| Frekvenční rozsah | 20 Hz - 20 000 Hz |
|---|
| Vzorkovací frekvence | 48 kHz |
|---|
| Citlivost | 40 dB |
|---|
| Potlačení ozvěny | Ne |
|---|
| Držák |
|---|
| Typ držáku | Stojan |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Typ konektoru | USB -C |
|---|
| Délka kabelu | 180 cm |
|---|
| Velikost a váha |
|---|
| Velikost | 215 x 120 x 85 mm |
|---|
| Váha | 322 g |
|---|