TRUST mikrofon GXT234P YUNIX USB MICROPHONE PURPLE
Typ mikrofonu:Stolní / Konferenční; Princip:Kondenzátorový; Směrovost:Všesměrový; Způsob připojení:Drátový; Konektivita:USB-A; Frekvence min. (Hz):50; Frekvence max. (Hz):16000; Impedance (ohm):32; Hmotnost (g):120
Dostupnost:
Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód:
1667421
Typové označení výrobce :
25375
GTIN (EAN):
8713439253757
TRUST Mikrofon GXT 234P YUNIX USB
Nenechte obrovský mikrofon blokovat váš výhled a překážet vám – s ultra kompaktní velikostí je USB herní mikrofon Yunix ideální pro všechny streamery, tvůrce obsahu a podcastery, kteří pracují s menším prostorem
Specifikace
| Technické parametry |
|---|
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
|---|
| Směrovost | Všesměrový |
|---|
| Frekvenční rozsah | 100Hz - 16 000Hz |
|---|
| Vzorkovací frekvence | 48 kHz |
|---|
| Impedance | 2200 Ohm |
|---|
| Citlivost | 32 dB |
|---|
| Potlačení ozvěny | Ne |
|---|
| Držák |
|---|
| Typ držáku | Stojan |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Typ konektoru | USB-A, 3.5mm |
|---|
| Délka kabelu | 180 cm |
|---|
| Velikost a váha |
|---|
| Velikost | 108 x 55 x 55 mm |
|---|
| Váha | 216 g |
|---|