TRUST klávesnice Primo, Membránová, USB- C, Podsvícená, černá CZ/ SK
Typ klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:CZ, CZ/SK, SK; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy
Dostupnost:
100 ks skladem
Kód:
1667666
Typové označení výrobce :
26288
GTIN (EAN):
8713439262889
TRUST Primo
Tato tichá klávesnice je vybavena LED podsvícenými klávesami pro snadnou čitelnost bez ohledu na denní dobu. Jas si můžete přizpůsobit pomocí kláves Fn tak, aby vyhovoval vašemu prostředí. Design odolný proti polití chrání klávesnici před tekutinami, zatímco nastavitelné nožičky vám umožní najít ideální úhel pro psaní. Jednoduše připojte klávesnici pomocí USB-C kabelu nebo přiloženého adaptéru USB-C na USB-A a můžete začít používat.
Specifikace
| Vlastnosti |
|---|
| Tiché klávesy | Ano |
|---|
| Software | Ne |
|---|
| Klávesy |
|---|
| Technologie kláves | Membránové |
|---|
| Velikost klávesnice | 100% |
|---|
| Numerická klávesnice | Ano |
|---|
| Multimediální klávesy | Ne |
|---|
| Programovatelné klávesy | Ne |
|---|
| Podsvícení | LED |
|---|
| Připojení |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Bezdrátové RF 2.4GHz | Ne |
|---|
| Bluetooth | Ne |
|---|
| Verze USB | 2.0 |
|---|
| Délka kabelu | 180 cm |
|---|
| Kompatibilita |
|---|
| Operační systém | Windows |
|---|
| Velikost a Váha |
|---|
| Velikost | 436 x 184 x 22 mm |
|---|
| Váha | 556 g |
|---|