TRUST Herní sluchátka GXT 416SM ZIROX, Superman
Typ sluchátek:Plná; Rozhraní sluchátek:3.5 jack; Vlastnosti sluchátek:S mikrofonem
Dostupnost:
10 ks skladem
Kód:
1667533
Typové označení výrobce :
25738
GTIN (EAN):
8713439257380
TRUST Sluchátka GXT 415SM ZIROX
S pouhými 190 gramy má Zirox pohodlný lehký design, který skoro ani nepocítíte, a zároveň výkonné 50mm měniče, které vás přenesou přímo do středu dění
Specifikace
| Specifikace |
|---|
| Typ připojení | Drátové |
|---|
| Typ konektoru | 3,5mm |
|---|
| Délka kabelu | 120 cm |
|---|
| Audio |
|---|
| Reprodukce zvuku | Stereo |
|---|
| Audio kanály | 2.0 |
|---|
| Frekvenční odezva | 20 Hz - 20 000 Hz |
|---|
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
|---|
| Mikrofon |
|---|
| Vzor sběru | Všesměrový |
|---|
| Velikost a váha |
|---|
| Velikost | 200 x 170 x 85 mm |
|---|
| Váha | 244 g |
|---|