TRUST Batoh na notebook 16" Lisboa Eco Backpack - zelená
Barva:Modrá; Typ:Batoh; Úhlopříčka displeje:16"
Kód:
1667329
Typové označení výrobce :
25243
GTIN (EAN):
8713439252439
TRUST Batoh na notebook 16" Lisboa Eco
Tento batoh na notebook není určen jen pro notebooky – nabízí tři přihrádky s více kapsami, včetně skryté zadní kapsy pro bezpečné uložení cenností na cestách. Navíc má i popruh pro připnutí na kufr, takže je ideální i na cestování.
Specifikace
| Technické specifikace |
|---|
| Počet kapes | 3 |
|---|
| Materiál | POM, RPET Polyester, RPET twill polyester, |
|---|
| Maximální velikost notebooku | 16" |
|---|
| Vlastnosti |
|---|
| Vyztužená záda | Ne |
|---|
| Opasek | Ne |
|---|
| Reflexní plochy | Ne |
|---|
| Pláštěnka v ceně | Ne |
|---|
| Voděodolnost | Ano |
|---|
| Rozměry a váha |
|---|
| Rozměry | 460 x 300 x 165 mm |
|---|
| Objem | 23l |
|---|
| Váha | 768 g |
|---|