TP- Link TL- WA1201 WiFi5 bezdrátový přístupový bod (AC1200, 2, 4GHz/ 5GHz, 1xGbE, 1xPoE- in)
Výrobce: TP-link
Dostupnost: 4 ks skladem
Kód: 438482
Typové označení výrobce : TL-WA1201
GTIN (EAN): 6935364084035
dodací lhůta : 1-2 dny
TP-Link TL-WA1201
Bezdrátový přístupový bod AC1200
  • AC1200 dvoupásmový Wi-Fi – 867 Mb/s na frekvenci 5 GHz a 300 Mb/s na frekvenci 2,4 GHz.
  • Flexibilní nasazení – Podporuje pasivní PoE pro přenos elektrické energie a dat současně.
  • MU-MIMO technologie – Současně přenáší data do více zařízení s 2x rychlejším výkonem
  • Kaptivní portál – Nabízí již navrženou stránku portálu pro zvýšení bezpečnosti a marketingu.
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/access-point/tl-wa1201
Technické specifikace
HARDWARE FEATURES
Interface 1× 10/100/1000 Mbps Ethernet Port
(Supports Passive PoE)
Button Power On/Off Button, WPS Button, Reset Button
External Power Supply 12V/1.5A
Wireless Standards IEEE802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz
Dimensions (WxDxH) 225×145.5×37 in (400×255×72 mm)
Antenna Type 4 Fixed High Performance Antennas
WIRELESS FEATURES
Frequency 2.4 GHz and 5 GHz
Signal Rate 867 Mbps at 5 GHz, 300 Mbps at 2.4 GHz
Reception Sensitivity 5 GHz:
11a 6 Mbps: -95 dBm, 11a 54 Mbps: -81 dBm
11ac VHT20(MCS0): -94 dBm, 11ac VHT20(MCS8): -71 dBm
11n HT40(MCS0): -91 dBm, 11n HT40(MCS7): -71 dBm
11ac VHT80(MCS0): -88 dBm, 11ac VHT80(MCS9): -63 dBm
2.4 GHz:
11g 54Mbps: -78 dBm
11n HT20(MCS0): -92 dBm, 11n HT20(MCS7): -74 dBm
11n HT40(MCS0): -88 dBm, 11n HT40(MCS7): -72 dBm
Transmit Power CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5.15GHz~5.25GHz)
FCC: <30dBm(2.4GHz&5GHz)
Wireless Modes Access Point, Range Extender, Client, Multi-SSID
Wireless Security 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 encryptions
DHCP Server, DHCP Client List
Quality of Service WMM
Advanced Functions Captive Portal
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents Wireless Access Point TL-WA1201
Power Adapter
RJ45 Ethernet Cable
Quick Installation Guide
PoE Power Injector
System Requirements Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, 8, 8.1,
10, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux
Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other
Java-enabled browser
Environment Operating Temperature: 0°C ~ 40°C(32°F ~ 104°F)
Storage Temperature: -40°C ~ 70°C (-40°F ~ 158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing