QNAP TL- R2400PES- RP rozšiřující jednotka QNAP NAS (24xSATA, 2xSFF- 8644, RP)
24x 3,5" SATA, 2x SFF-8644, redundantní zdroj
Výrobce: QNAP
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1146126
Typové označení výrobce : TL-R2400PES-RP
GTIN (EAN): 4711103084014
dodací lhůta : Na dotaz
QNAP TL-R2400PES-RP
Stránky produktu: https://www.qnap.com/cs-cz/product/tl-r2400pes-rp
Seznam kompatibility rozšiřujících jednotek: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility-expansion
JBOD Connection Interface PCIe
Drive Bay 24 x 3,5palcový
Systém je dodáván bez HDD.
Pro seznam kompatibilních HDD navštivte https://www.qnap.com/compatibility/
Drive Compatibility 3,5palcové pozice:
3,5palcové pevné disky SATA 6Gb/s, 3Gb/s
2,5palcové solid-state disky SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Hot-swappable
Form Factor 4U Short Depth Rackmount
Host Interface 2 x SFF-8644 1x2 (vstup, výstup)
LED Indicators Přední panel: HDD 1-12, Napájení, Stav, Spoje, Chyba ventilátoru
Zadní panel: SAS konektor, ID skříně
Buttons Napájení
Dimensions (HxWxD) 176,15 × 442,4 × 630,2 mm
Weight (Net) 18.67 kg
Weight (Gross) 26.29 kg
Operating Temperature 0 - 40°C (32°F - 104°F)
Storage Temperature -20 – 70 °C (-4 – 158 °F)
Relative Humidity 5~95% RH bez kondenzace, mokrý teploměr: 27°C (80,6°F)
Power Supply Unit 550W (x2), 100 - 240V
Power Consumption: HDD Sleep Mode 85.9 W
Power Consumption: Operating Mode, Typical 147.2 W
Testováno s plně osazenými disky.
Fan 3 x 80mm, 12VDC