QNAP switch QSW- 1108- 8T- R2 (8 x 2, 5GbE, fanless)
Výrobce: QNAP
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1146176
Typové označení výrobce : QSW-1108-8T-R2
dodací lhůta : Na dotaz
QNAP QSW-1108-8T-R2
Stránky produktu: https://www.qnap.com/en/product/qsw-1108-8t-r2
Typ správy Neřízený
Počet portů 8
2.5GbE (RJ45) 8
Popis napájecí jednotky Adaptér
Max. spotřeba energie 12 W
Typ vstupního výkonu DC
Rozsah vstupního napětí 12 V/1 A
Tabulka adres MAC 4 K
Celková neblokující propustnost 20 Gb/s
Kapacita přepínání 40 Gb/s
Energeticky efektivní Ethernet (dle IEEE 802.3az)
Bez větráku
Podporované normy IEEE 802.3 Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-T
IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3bz 2,5GBase-T
IEEE 802.3az EEE
IEEE 802.3x Řízení toku v plně duplexním režimu
Tvarový činitel Stolní
Indikátory LED Na port: Rychlost/Spojení/Činnost
LED smyčka: Smyčka
Na systém: Napájení/Stav
Rozměry (V x Š x H) 26 x 160 x 110 mm
Hmotnost (čistá) 0.5 kg
Hmotnost (celková) 0.9 kg
Provozní teplota 0 °C až 40 °C (32 °F až 104 °F)
Relativní vlhkost 10-90 % bez kondenzace