GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240 Hz, 1.5M: 1, 275cd/ m2, 0.03 ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.1; DP počet:1; DP verze:1.4
Výrobce: Gigabyte
Dostupnost: 50 ks skladem
Kód: 1541189
Typové označení výrobce : GO27Q24G
GTIN (EAN): 4719331878641
dodací lhůta : 1-2 dny
Gigabyte GO27Q24G
Gigabyte GO27Q24G využívá pokročilý 27" WOLED panel s rozlišením QHD, který definuje nové standardy kontrastu a barevné přesnosti. S neuvěřitelnou obnovovací frekvencí 240 Hz a takřka nulovou odezvou 0,03 ms (GTG) nabízí nejplynulejší herní zážitek současnosti. Díky technologii samosvítících pixelů si vychutnáte absolutní černou a certifikaci VESA DisplayHDR True Black 400, která dodá každé scéně nevídanou hloubku a dynamiku.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejOLED
Rozlišení2560x1440 QHD
Sytost barev99% DCI-P3
Jas275 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%);
1300 cd/m2 (Typ, HDR APL 1.5%)
Kontrast1.5M:1
Odezva0.03 ms GTG
Obnovovací frekvence240Hz
Spotřeba36 W
Konektivita2x HDMI 2.1
1x DisplayPort 1.4
1x USB-C
1x 3,5 mm jack
VlastnostiHDR
Flicker - Free
Low Blue Light
HBR3
Nastavitelnost
Nastavení výšky130 mm
Naklonění-5°~+21°
Otáčení+/- 15°
VESA100x100 mm
Kensington lockAno
Rozměry a váha
Rozměry604,4 x 526,5 x 187,5 mm