ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400 Hz, 1000: 1, 400cd/ m2, 1 ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; USB počet:3; USB verze:3.2
Výrobce: ASRock
Dostupnost: Není skladem - je u dodavatele na objednání.
Kód: 1355021
Typové označení výrobce : PG27QFW2A
dodací lhůta : Na dotaz
ASRock PG27QFW2A
Tento 27" monitor je naprostou špičkou pro kompetitivní hráče, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi rychlostí a kvalitou obrazu. Jeho hlavní zbraní je extrémní obnovovací frekvence 400 Hz v kombinaci s jemným QHD rozlišením (2560 x 1440). Díky panelu Fast IPS nabízí nejen bleskovou odezvu 1 ms (GtG), ale i skvělé barvy se 132% pokrytím sRGB. Unikátním prvkem je integrovaná Wi-Fi anténa v podstavci, která zlepšuje příjem signálu pro váš počítač.
Specifikace
Technické Specifikace
Úhlopříčka27"
DisplejIPS
Rozlišení2560x1440 FHD
Sytost barev99% DCI-P3 / 154% sRGB
Jas400 cd/m2
Kontrast1000:1
Odezva1ms MPRT; 1ms GTG
Obnovovací frekvence400Hz
Spotřeba72 W
Konektivita2x HDMI 2.1 FRL
1x DisplayPort 1.4
2x USB 3.2 Gen 1
1x USB-B 3.2 Gen 1
1x 3.5mm jack
2W x2 reproduktory
VlastnostiHDR400
AMD FreeSync
Flicker-Free
Redukce modrého světla
WiFi anténa
Nastavitelnost
Nastavení výšky100 mm
Naklonění-5° ~ +20°
Otočení-20° ~ +20°
VESA100x100 mm
Kensington lockNe
Rozměry a váha
Rozměry614 x 366 x 72 mm