TP-LINK TL-WA854RE WiFi Range Extender 300Mbps wall-plug

Provedení: Externí
Technologie konektivity: Bezdrátový
Přenosová rychlost dat: 300 Mbps
Frekvenční pásmo: 2.4 GHz
Indikátory stavu: Napájení, bezdrátový
Manufacturer: TP-LINK
Availability: In stock
SKU: 3781752
Manufacturer part number: TL-WA854RE
GTIN: 6935364071325
Delivery date: 1-2 dny
399,00 Kč incl tax
   
 Opakovač signálu TL-WA854RE je určen k rozšíření pokrytí a zlepšení signálu stávající bezdrátové sítě a odstranění „mrtvých zón“. Díky 300Mbit/s bezdrátové rychlosti N, tlačítku Opakovač signálu, miniaturní velikosti a nástěnné konstrukci nebylo rozšíření bezdrátové sítě nikdy jednodušší. 
   
 
 • Opakovač signálu 300 Mbit/s
  Opakovač signálu TL-WA854RE je určen k rozšíření pokrytí a zlepšení signálu stávající bezdrátové sítě a odstranění „mrtvých zón". Pomáhá uživatelům udržovat stávající bezdrátovou síť a výrazně zlepšit její pokrytí. Rychlost 300 Mbit/s bezdrátového připojení 802.11n je ideální pro bezproblémové streamování HD videa, hudby nebo on-line hraní her.
 • Flexibilní umístění
  Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce zařízení umožňuje snadnou instalaci a flexibilní pohyb. Kromě toho, profilová funkce opakovače signálu TL-WA854RE si pamatuje dříve spárované bezdrátové sítě, což znamená, že není nutné zařízení resetovat při změně spárovaného směrovače.
 • Plug and Play
  Bez jakýchkoliv nových drátů nebo kabelů, v rozsahu stávající bezdrátové sítě, mohou uživatelé snadno rozšířit pokrytí bezdrátové sítě stiskem tlačítka WPS na svém směrovači následovaným stiskem tlačítka Range Extender (Opakovač signálu) na opakovači signálu TL-WA854RE nebo naopak. Dalším stiskem tlačítka párování můžete rychle vytvořit šifrované spojení s klientskými zařízeními.
 • Inteligentní kontrolky stavu signálu
  5 signálních kontrolek představuje aktuální sílu signálu, který opakovač signálu TL-WA854RE přijímá ze směrovače, a které mohou pomoci najít správné místo pro umístění opakovače signálu, ze kterého může nabídnout nejlepší možný dosah a výkon sítě.
 
   
   
   
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Sběrnice
Anténa
Počet antén:2
 Různé
Odpovídající standardům:Plug and Play, RoHS
 Napájení
Provozní spotřeba energie:3 Watt
 Software / Systémové požadavky
Dodávaný software:Ovladače a pomůcky
Požadovaný operační systém:UNIX, Novell NetWare, Microsoft Windows 98 Second Edition, Linux, Microsoft Windows NT, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8
 Záruka výrobce
Servis a podpora:Omezená záruka - 3 roky
Product tags