STOLNÍ POČÍTAČE WEBMARIO*

Monday, April 10, 2023
webmario počítače
 
Pro domácnost a domácí kancelář

S procesory Intel® Core™ a AMD a s dostatkem místa v úložišti pro nejnovější funkce v oblasti zábavy i produktivity. Užijte si dokonalý osobní filmový zážitek s technologií Intel a AMD, která přináší neuvěřitelné barvy, zvuk i streamování.

Pro práci s novým stolním počítačem neexistují žádná omezení. Přináší nejnovější procesory Intel® Core™ 10-13. generace a možnosti rozšíření.

 

Pro firmy a firemní kancelář

Funkční design zahrnuje velký výkon a šasi přístupné bez nástrojů, které usnadňují další rozšíření.

 

    
 Všestranný moderní počítač Výkonný moderní počítače Kancelářská prac. stanice Domácí a x-herní počítače
        
 Všestranný nejmodernější počítač pro práci i domácnost. Velmi tichý, přenositelný s dostatečným výkonem. Použití do pracovny, dětského pokoje, provozoven a pod. Překvapí vás malé rozměry. Všestranný nejmodernější počítač, který má značně navýšený výkon paměti a úložiště pro vaše data s funkcí zálohování a antivirovou ochranou. Může být používán v nepřetržitém provozu. Pracovní stanice určené pro kancelářské, studiové, technické nebo vědecké aplikace. Jsou k použití v síti a provozují víceuživatelské operační systémy. Komplexní a rozšiřitelné počítače. PC sestavy navržené a optimalizované přímo pro konkrétní využití. Jako výrobce uspokojíme i individuální potřeby zákazníků. Nákup přímo od nás jako výrobce je výhodný i cenově.
        
        
        
        
Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.