PHILIPS 34M1C5500VA/00 34palcový WQHD herní monitor HDMI DP USB, Antireflexní

LCD monitor s LED podsvícením
Typ panelu: VA
Rozteč pixelů: 0.23175 mm
Manufacturer: AOC INTERNATIONAL
Availability: 17 in stock
SKU: 46142249
Manufacturer part number: 34M1C5500VA/00
GTIN: 8712581795986
Delivery date: 1-2 dny
8 820,00 Kč incl tax

Tento herní monitor Philips poskytuje křišťálově čistý obraz a plynulé hraní. Technologie synchronizace, obnovovací frekvence 165 Hz s HDR vytvářejí realistický zážitek. Displej s tenkým rámečkem a ultraširokými barvami zvyšuje vizuální pohlcení.

Zakřivený design displeje pro větší pohlcení zážitku
Stolní monitory nabízejí osobní uživatelský zážitek, kterému velmi dobře vyhovuje zakřivený design. Zakřivená obrazovka poskytuje příjemný, ale jemný efekt pohlcení, který se soustředí na vás uprostřed stolu.

AMD FreeSync Premium; hraní bez trhání, zadrhávání a plynulé hraní
Hraní her by nemělo být volbou mezi sekajícím se hraním nebo přerušovanými snímky. AMD FreeSync Premium vybaví seriózní hráče plynulým hraním bez trhání při maximálním výkonu. Neexistují žádné kompromisy, hrajte sebevědomě s vysokou obnovovací frekvencí, kompenzací nízké snímkové frekvence a nízkou latencí.

Obnovovací frekvence 165 Hz pro mimořádně plynulý a brilantní obraz
Hrajete intenzivní, soutěživé hry. Vyžadujete zobrazení s mimořádně plynulým obrazem bez zpoždění. Tento displej Philips překresluje obraz na obrazovce až 165krát za sekundu, tedy efektivně rychleji než standardní displej. Při nižší snímkové frekvenci se může zdát, že nepřátelé přeskakují z místa na místo na obrazovce, což ztěžuje jejich zasažení. Díky snímkové frekvenci 165 Hz získáte tyto kritické chybějící obrazy na obrazovce, které zobrazují pohyb nepřátel v mimořádně plynulém pohybu, takže je můžete snadno zaměřit. Díky velmi nízkému vstupnímu zpoždění a žádnému trhání obrazovky je tento displej Philips vaším dokonalým herním partnerem

Rychlá odezva 1 ms (MPRT) pro ostrý obraz a plynulou hru
MPRT (doba odezvy pohyblivého obrazu) je intuitivnější způsob popisu doby odezvy, který přímo odkazuje na dobu mezi zobrazením rozmazaného šumu a čistého, ostrého obrazu. Herní monitor Philips s MPRT 1 ms účinně eliminuje rozmazání a rozmazání pohybu a poskytuje ostřejší a přesnější obraz, který umocní váš herní zážitek. Skvělá volba pro hraní napínavých a na twitch citlivých her.

Nízké vstupní zpoždění snižuje časovou prodlevu mezi zařízeními a monitorem
Vstupní zpoždění je doba, která uplyne mezi provedením akce pomocí připojených zařízení a zobrazením výsledku na obrazovce. Nízké vstupní zpoždění snižuje časovou prodlevu mezi zadáním příkazu ze zařízení na monitor, což výrazně zlepšuje hraní videoher citlivých na twitch, což je důležité zejména při hraní rychlých a kompetitivních her.

VA displej poskytuje úžasný obraz s širokými pozorovacími úhly
Displej Philips VA LED využívá pokročilou technologii vertikálního vyrovnání s více oblastmi, která vám poskytuje mimořádně vysoký statický kontrastní poměr pro mimořádně živý a jasný obraz. Zatímco standardní kancelářské aplikace zvládá bez problémů, je vhodný zejména pro fotografie, prohlížení webu, filmy, hry a náročné grafické aplikace. Jeho optimalizovaná technologie správy pixelů vám poskytne mimořádně široký pozorovací úhel 178/178 stupňů, jehož výsledkem je ostrý obraz.

Křišťálově čistý obraz s rozlišením UltraWide QHD 3 440 x 1 440 pixelů
Tyto obrazovky Philips poskytují křišťálově čistý obraz s rozlišením UltraWide Quad HD 3 440 x 1 440 pixelů. Tyto displeje využívají vysoce výkonné panely s vysokou hustotou pixelů a širokými pozorovacími úhly 178/178. Díky nim vaše obrázky a grafika ožijí. Formát UltraWide 21:9 umožňuje vyšší produktivitu díky většímu prostoru pro porovnávání vedle sebe a více zobrazitelných sloupců tabulky. Ať už jste náročný profesionál vyžadující extrémně detailní informace pro řešení CAD-CAM nebo finanční mág pracující s obrovskými tabulkami, displeje Philips poskytují křišťálově čistý obraz.

Vestavěné stereofonní reproduktory pro multimédia
Dvojice vysoce kvalitních stereofonních reproduktorů zabudovaných v zobrazovacím zařízení.

Funkce SmartImage HDR poskytuje optimální zobrazení obsahu HDR
Vyberte si jeden z režimů SmartImage HDR, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. HDR Game: optimalizovaný pro hraní videoher. Díky jasnější bílé a tmavší černé je herní scéna živá a odhaluje více detailů, snadno spatříte nepřátele skrývající se v tmavých rozích a stínech. HDR Movie: ideální pro sledování filmů HDR. Poskytuje lepší kontrast a jas pro realističtější a pohlcující zážitek ze sledování. HDR Photo: vylepšená červená, zelená a modrá barva pro živý obraz. DisplayHDR: Certifikace VESA DisplayHDR. Osobní: vlastní nastavení v nabídce obrazu.

Režim LowBlue a sledování bez blikání, které je snadné pro oči
Režim LowBlue a technologie Flicker-free byly vyvinuty s cílem snížit únavu očí, která je často způsobena dlouhým sezením před monitorem.

Naklápění, otáčení a výškové nastavení pro ideální polohu sledování
Kompaktní podstavec Ergo je podstavec monitoru Philips, který je vhodný pro lidi a který se naklání, otáčí a výškově nastavuje, takže každý uživatel může monitor umístit tak, aby bylo sledování maximálně pohodlné a efektivní.

Přepínací tlačítko EasySelect pro rychlý přístup k nabídce na obrazovce
Nenápadně umístěná přepínací klávesa nabídky EasySelect umožňuje rychlou a snadnou úpravu nastavení monitoru v nabídce na obrazovce.

Funkce MultiView umožňuje současné dvojí připojení a zobrazení
S displejem Philips MultiView s mimořádně vysokým rozlišením můžete nyní zažít svět připojení. Funkce MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení, takže můžete pracovat s více zařízeními současně, například s počítačem a notebookem, pro komplexní multitasking.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Typ displejeLCD - LED monitor / Aktivní matice TFT
Velikost úhlopříčky34"
Popis

Energetická třída: Class F
Energetická třída (HDR): Class G
Velikost úhlopříčky: 34"
Zakřivená obrazovka: Ano (1500R)
Technologie Adaptive-Sync: AMD FreeSync Premium
Vestavěné součásti: USB 3.2 Gen 1 rozbočovač
Typ panelu: VA
Poměr stran: 21:9
Nativní rozlišení: WQHD 3440 x 1400 (DisplayPort: 165 Hz, HDMI: 100 Hz)

Rozteč pixelů: 0.23175 mm
Pixely na palec: 109.68
Jas: 300 cd/m²
Kontrastní poměr: 3000:1
Formát HDR: HDR10
Podpora barev: 16,7 milionů barev (8-bitů)
Barevná škála: 100% NTSC (CIE 1976), 120.7% sRGB (CIE 1931)
Doba odezvy: 4 ms (šedá-šedá), 1 ms (MPRT)
Obnovovací frekvence ve svislém směru: 48 - 165 Hz
Obnovovací frekvence ve vodorovném směru: 30 - 250 kHz Hraní: Ano Horizontální úhel pohledu: 178 Vertikální úhel pohledu: 178 Povlak obrazovky: Antireflexní, 3H Hard Coating, zamlžení 25%

Technologie podsvícení: WLED

Technologie bez blikání, PBP, technologie Low Input Lag, EasyRead, 3stranný bez rámu, podpora PIP, SmartImage HDR, LowBlue Mode, LED kontrolka napájení Barva: Černá Rozměry (ŠxHxV): 80.8 cm x 30.8 cm x 61.8 cm - se stojanem (nejvyšší pozice)

Váha: 8.56 kg Zvuk Typ: Reproduktory - stereo Výstupní napětí / kanál: 5 Watt Konektivita

Rozhraní: 2 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.0 Audio výstup 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream 2 x USB 3.2 Gen 1 downstream (BC 1.2) USB-B 3.2 Gen 1 upstream

Product tags