PHILIPS 34E1C5600HE/00 34palcový 3440x1440 VA zakřivený H/A 130 MM ULTRAWIDE USB-C

LCD monitor s LED podsvícením
Typ panelu: QHD / VA
Rozteč pixelů: 0,23175 mm
Manufacturer: PHILIPS
Availability: In stock
SKU: 4576343
Manufacturer part number: 34E1C5600HE/00
GTIN: 8712581783464
Delivery date: 1-2 dny
9 558,00 Kč incl tax

Tento monitor Philips je určen pro vzdálené pracovní prostředí. Integrovaná 5megapixelová webová kamera poskytuje ostrý obraz a mikrofon s potlačením šumu pomáhá lidem slyšet vás hlasitě a čistě. Webová kamera Windows Hello umožňuje rychlý přístup a silné zabezpečení.

 

Křišťálově čistý obraz s ultraširokým rozlišením QHD
Tyto obrazovky Philips poskytují křišťálově čistý, ultraširokoúhlý obraz Quad HD 3440 x 1440 pixelů. Tyto displeje využívají vysoce výkonné panely s vysokou hustotou pixelů a širokými pozorovacími úhly 178/178. Díky nim vaše obrázky a grafika ožijí. Ultraširokoúhlý formát 21:9 umožňuje vyšší produktivitu díky většímu prostoru pro porovnávání vedle sebe a více zobrazitelných sloupců tabulky. Ať už jste náročný profesionál vyžadující extrémně detailní informace pro řešení CAD-CAM nebo finanční mág pracující s obrovskými tabulkami, displeje Philips poskytují křišťálově čistý obraz.

Mimořádně široký barevný rozsah širšího spektra barev pro živý obraz
Technologie Ultra Wide-Color poskytuje širší spektrum barev pro zářivější obraz. Širší "barevný gamut" Ultra Wide-Color přináší přirozeněji vypadající zelené, živější červené a hlubší modré barvy. Oživte multimediální zábavu, obrázky a dokonce i produktivitu díky živým barvám technologie Ultra Wide-Color.

Připojte notebook jedním kabelem USB-C
Tento displej Philips je vybaven konektorem USB typu C s napájením. Díky inteligentní a flexibilní správě napájení můžete své kompatibilní zařízení přímo nabíjet. Jeho tenký, oboustranný USB-C umožňuje snadné připojení jedním kabelem. Můžete sledovat video ve vysokém rozlišení a přenášet data superrychle a zároveň napájet a dobíjet kompatibilní zařízení.

Vestavěné stereofonní reproduktory pro multimédia
Dvojice vysoce kvalitních stereofonních reproduktorů zabudovaných do zobrazovacího zařízení. V závislosti na modelu a provedení mohou být viditelné vpředu nebo neviditelné dole, nahoře, vzadu atd.

Režim nízké modré barvy a zobrazení bez blikání, které je snadné pro oči
Jejich režim s nízkou modrou barvou a technologie bez blikání byly vyvinuty s cílem snížit namáhání očí a únavu, která je často způsobena dlouhými hodinami před monitorem.

Přepínací tlačítko EasySelect pro rychlý přístup k nabídce na obrazovce
Nenápadně umístěná přepínací klávesa nabídky EasySelect umožňuje rychlé a snadné úpravy nastavení monitoru v nabídce na obrazovce Displej.

Vedení kabelů snižuje nepořádek na pracovišti a zajišťuje tak úhledný pracovní prostor
Správa kabelů je intimní konstrukce, která udržuje uklizený pracovní prostor uspořádáním kabelů a vodičů potřebných pro provoz zobrazovacího zařízení.

VA displej poskytuje úžasný obraz s širokými pozorovacími úhly
Displej Philips VA LED využívá pokročilou technologii vertikálního vyrovnání s více oblastmi, která vám poskytuje mimořádně vysoké statické kontrastní poměry pro mimořádně živý a jasný obraz. Zatímco standardní kancelářské aplikace zvládá bez problémů, je vhodný zejména pro fotografie, prohlížení webu, filmy, hry a náročné grafické aplikace. Jeho optimalizovaná technologie správy pixelů vám poskytne mimořádně široký pozorovací úhel 178/178 stupňů, jehož výsledkem je ostrý obraz.

Webová kamera s mikrofonem s potlačením šumu pro spolupráci
Tento monitor Philips je vybaven vestavěnou webovou kamerou s rozlišením 5 megapixelů, mikrofonem s funkcí potlačení šumu a reproduktory, takže je ideální pro práci z domova a spolupráci na dálku. Webová kamera je certifikována pro Windows Hello a je vybavena pokročilými senzory pro rozpoznávání obličeje Windows Hello, které vás pohodlně přihlásí do zařízení se systémem Windows za méně než 2 sekundy. Fyzický přepínač kamery nabízí dodatečné soukromí, když ji nepoužíváte. Mikrofon s potlačením šumu a dva integrované reproduktory o výkonu 5 W zajišťují čistou komunikaci.

Funkce MultiView umožňuje současné dvojí připojení a zobrazení
Díky displeji Philips MultiView s mimořádně vysokým rozlišením můžete nyní zažít svět připojení. Funkce MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení, takže můžete pracovat s více zařízeními současně, například s počítačem a notebookem, pro komplexní multitasking.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Typ displejeLCD - LED monitor / Aktivní matice TFT
Velikost úhlopříčky34"
Popis

Energetická třída: Class G
Zakřivená obrazovka: Ano (1500R)
Vestavěné součásti: Rozbočovač USB, webkamera
USB Power Delivery: 65 Watt
Typ panelu: VA, Poměr stran: 21:9
Nativní rozlišení: WQHD 3440 x 1440 při 100 Hz
Rozteč pixelů: 0.23175 mm
Pixely na palec: 109.68, Jas: 300 cd/m²
Kontrastní poměr: 3000:1

Podpora barev: 16,7 miliónu barev
Barevná škála: 99.25% NTSC (CIE 1976), 123.24% sRGB (CIE 1931)
Doba odezvy: 4 ms (šedá - šedá), 1 ms (MPRT)
Obnovovací frekvence ve svislém směru: 48 - 100 Hz
Obnovovací frekvence ve vodorovném směru: 30 - 160 kHz
Horizontální úhel pohledu: 178
Vertikální úhel pohledu: 178
Povlak obrazovky: Antireflexní, 3H Hard Coating, zamlžení 25%
Technologie podsvícení: WLED

Barva: Texturovaná černá
Rozměry (ŠxHxV): 80.8 cm x 28.1 cm x 55.7 cm - s podstavcem
Váha: 9.29 kg
Vestavěná webkamera
Rozlišení senzorů: 5 megapixelů
Funkce: Kompatibilní s Windows Hello
Audio vstup - Vlastnosti mikrofonu: Tlumení hluku
Zvuk - Typ: Reproduktory - stereo
Výstupní napětí / kanál: 5 Watt
Rozhraní: DisplayPort 1.2 (HDCP 2.2), HDMI (HDCP 2.2)
3 x USB 3.2 Gen 1 downstream
USB 3.2 Gen 1 downstream (rychlé nabíjení)
USB-C/DisplayPort Alt Mode s napájením (výkon až 65 W)
Audio výstup

Product tags