PHILIPS 243V7QJABF/00 Monitor 23.8inch panel IPS / 5 ms

Typ displeje: LCD monitor s LED podsvícením
Velikost úhlopříčky: 23.8"
Typ panelu: IPS
Energetická třída: Class E
Spotřeba elektřiny za rok: 31 kWh
Availability: In stock
SKU: 2890440
Manufacturer part number: 243V7QJABF/00
GTIN: 8712581746025
Delivery date: 1-2 dny
2 901,00 Kč incl tax
   
 Dokonalý všestranný displej s ohromujícím obrazem od okraje k okraji, šetrný k očím, v kompaktním tenkém provedení. 
   
 
 • Technologie IPS
  Displeje IPS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/ 178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu. Displeje IPS poskytují pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.
 • Displej 16:9 Full HD
  Tento displej nabízí vylepšené rozlišení Full HD 1920 x 1080. Díky rozlišení Full HD zajišťujícímu ostrý detail a vysokému jasu vzniká neuvěřitelný kontrast a realistické barvy, které dodají obrazu na opravdovosti.
 • Mimořádně úzký okraj
  Obrazovky Philips nabízejí mimořádně úzké okraje, které zajišťují minimální rušení a maximální zobrazovací plochu. Obrazovka s mimořádně úzkým okrajem se hodí obzvlášť při použití více obrazovek nebo dlaždicovému uspořádání, například při hraní, grafickém designu a profesionálních aplikacích, a dává vám pocit, že před sebou máte jen jednu velkou obrazovku.
 • SmartContrast
  SmartContrast je technologie Philips, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky nastavuje barvy a řídí intenzitu podsvícení k dynamickému zvýšení kontrastu pro nejlepší digitální fotografie a video nebo hraní her, když jsou zobrazovány tmavé tóny. Pokud zvolíte režim Economy, bude nastaven kontrast a jemně doladěno podsvícení pro přesné zobrazení každodenních kancelářských aplikací a pro snížení spotřeby.
 • SmartImage
  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka.
 • Technologie Flicker-free
  Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá lepší řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.
 • Režim LowBlue
  Studie ukázaly, že stejně tak, jako mohou ultrafialové paprsky způsobit poškození oka, mohou postupem času poškození oka a zhoršení zraku způsobovat i krátkovlnné paprsky modrého světla z displejů LED. Režim Philips LowBlue myslí na naše zdraví a s využitím inteligentní softwarové technologie škodlivé krátkovlnné modré světlo omezuje.
 • Režim EasyRead
  Režim EasyRead je ideální pro komfortní čtení jako z papíru.
 
   
   
   
Products specifications
Attribute nameAttribute value
Popis
Kontrastní poměr:1000:1 / 10000000:1 (dynamický)
Podpora barev:16,7 miliónu barev
Doba odezvy:5 ms (šedá - šedá)
Obnovovací frekvence ve svislém směru:56 - 76 Hz
Obnovovací frekvence ve vodorovném směru:30 - 83 kHz
Horizontální úhel pohledu:178
Vertikální úhel pohledu:178
Technologie podsvícení:WLED
Jazyky OSD:Maďarština, čeština, čínština (tradiční), čínština (zjednodušená), ukrajinština, brazilská portugalština, angličtina, němčina, francouzština, italština, portugalština, polština, finština, švédština, ruština, španělština, holandština, řečtina, turečtina, japonština, korejština
Vlastnosti:Synchronizace po zelené barvě (SOG), správa barev sRGB, SmartContrast, SmartImage, sklo od okraje k okraji, SmartConnect, Low Blue Light Mode, Technologie bez blikání, ultra tenký okraj, neobsahuje rtuť, Wide Viewing Angle, EasyRead
Barva:Texturovaná černá
Rozměry (ŠxHxV):54 cm x 20.9 cm x 41.5 cm - s podstavcem
Váha:3.5 kg
Monitory
Energetická třídaClass E
Úroveň EPA Energy StarAno
Úroveň EPEATEPEAT Silver
ReproduktoryReproduktor(y)
Úprava poloh displejeSklon
RozhraníHDMI, DisplayPort, VGA
Rychlost -Sync při max. rozlišení60 Hz
Jas obrazu250 cd/m²
Připojení televize1920 x 1080
USB Power Delivery0 Watt
Typ produktuLCD monitor s LED podsvícením
Velikost displeje24 palec
Poměr stran obrazu16:9
Rozhraní pro připevnění na plochém panelu100 x 100 mm
TechnologieFlicker-free
Dotyková obrazovka:Ne
BarvaČerná
Kontrastní poměr obrazu1000:1
Product tags