MAXIMÁLNÍ KOMFORT A KONEKTIVITA

Sunday, April 16, 2023

 

 

   
 Bezrámečkový design 
 Kromě moderního a atraktivního vzhledu umožňuje bezrámečkový design bezproblémové využití konfigurace tvořené několika monitory. Váš ukazatel/okna se při umístění mnoha monitorů vedle sebe již v nepřehledném okolí rámečků zaručeně neztratí. 
   
   
 Široké pozorovací úhly 
 Široké pozorovací úhly zajišťují přesné zobrazení barev při pozorovacích úhlech až 178°. Díky tomu nezáleží na tom, odkud obraz sledujete, protože barvy budou vždy zobrazeny dokonale. 
   
   
 Rozlišení Full HD 
 Chcete sledovat Blu-ray film v plné kvalitě a užívat si hry ve vysokém rozlišení nebo číst ostrý text v kancelářských aplikacích? Díky svému rozlišení Full HD 1 920 x 1 080 pixelů vám to tento monitor umožní. Ať už sledujete jakýkoli obsah, bude díky rozlišení Full HD zobrazen s bohatými detaily, aniž by vyžadoval špičkovou grafickou kartu nebo odebíral spoustu systémových zdrojů. 
   
   
 IPS 
 Nezáleží na tom, zda prohlížíte fotografie, sledujete videa, návrh časopisu v aplikaci InDesign nebo hrajete svou oblíbenou hru - chcete, aby obsah vypadat vždy skvěle bez ohledu na úhel, z kterého se na něj díváte. Proto je tento displej vybaven pokročilým IPS panelem produkujícím skvělé barvy a nabízí široké pozorovací úhly. Díky tomu vypadá obraz vždy skvěle a přesně, bez ohledu na to, z jakého úhlu se vy - nebo vaši přátelé a spolupracovníci sedící nebo stojící vedle vás - díváte na obrazovku. 
   
   
   

 

Leave your comment
*
*
Only registered users can leave comments.