CANON PP-201 plus photo paper inkjet 260g/m2 - 50listů.

Silný lesklý voděodolný papír, který zajišťuje vynikající reprodukci barev. Je ideální pro tisk vysoce kvalitních fotografií.
Manufacturer: CANON
Availability: In stock
SKU: 1383775
Manufacturer part number: 2311B003
GTIN: 4960999484198
Delivery date: 1-2 dny
360,00 Kč incl tax
 • Pokročilí amatérští fotografové
  Řada fotografických papírů Photo Paper Plus je pro amatérského fotografa, který pořizuje snímky digitální jednookou zrcadlovkou a vytváří vlastní umělecká díla, ideálním společníkem. S fotografickým papírem Photo Paper Plus Glossy II s vysoce lesklým povrchem bude každá fotografie mít ten nejlepší vzhled.
 • Rychleschnoucí fotografie
  Originální fotografické papíry společnosti Canon se vyznačují mikroporézním povrchem, který rychle pohlcuje inkoust hluboko pod povrch, aby žádný přebytečný inkoust nezůstal na povrchu papíru. Výsledek: rychleschnoucí výtisky fotografií.
 • Dokonalý lesk
  Lesklé papíry společnosti Canon uzamknou inkoust hlouběji pod vrchním lesklým povrchem než jiné papíry. „Lesklý" povrch bude proto stále lesklý.
 • Fotografie, které vydrží po celý život
  Lesklý fotografický papír Photo Paper Plus Glossy II a inkousty systémů Lucia a ChromaLife100+ společnosti Canon vytvářejí skvělé spojení. Kombinace tiskových hlav FINE, inkoustů a originálních fotografických papírů společnosti Canon chrání fotografie před plyny a světlem a bezpečně tak tyto vzácné vzpomínky uchovává pro budoucí generace.
Products specifications
Attribute nameAttribute value
KategorieMédia
Subkategorie médiíFotografický papír, Kancelářský papír
BarvaBílá
Váha média260g
Velikosti médiíVR (100 x 150mm)
TechnologieTryskový
Product tags