AOC 24,5" 1920x1080 VA Plochý HAS DP 2xHDMI Gaming 240 Hz, Adaptive Sync, černý

LCD monitor s LED podsvícením
Typ panelu: VA
Rozteč pixelů: 0,23 mm
Manufacturer: PHILIPS
Availability: In stock
SKU: 46131724
Manufacturer part number: 25G3ZM/BK
GTIN: 4038986140911
Delivery date: 1-2 dny
4 573,00 Kč incl tax

Monitor AOC 25G3ZM/BK splňuje potřeby hráčů eSportu, soutěžních i příležitostných her. Nabízí citlivý 24,5" VA panel s rozlišením FHD, technologií ShadowControl a superkontrastním poměrem 3000:1. Buďte v akci nejrychlejší díky obnovovací frekvenci 240 Hz, funkci Adaptive Sync, 1 ms GTG a nízkému vstupnímu zpoždění.

 

Rozlišení FHD
Chcete sledovat film na Blu-ray v plné kvalitě, hrát hry ve vysokém rozlišení nebo číst ostrý text v kancelářských aplikacích Díky rozlišení Full HD 1920 x 1080 pixelů vám to tento monitor umožní. Ať už sledujete cokoli, díky rozlišení Full HD to bude zobrazeno v bohatých detailech, aniž byste potřebovali špičkovou grafickou kartu nebo spotřebovávali velké množství systémových prostředků.

VA panel
Panely VA (Vertical Alignment) zobrazují hlubší černou a vysoký kontrast pro mimořádně živý a jasný obraz.

Obnovovací frekvence 240 HZ
Obnovovací frekvence 240 Hz zcela uvolňuje špičkové grafické procesory a přináší nebývalou plynulost obrazu na obrazovce. Každý detail je ostře zaostřen a každý pohyb je zobrazen s křišťálovou čistotou, pocítíte, jak vaše reakce splynou s akcí a pozvednou vaši hru.

0,5 ms MPRT - doba odezvy pohyblivého obrazu
MPRT je zkratka pro dobu odezvy pohyblivého obrazu. Technologie MPRT vypíná a zapíná podsvícení monitoru při změnách obrazu. Díky zkrácené době, po kterou se snímek zobrazuje na monitoru, se snižují efekty "duchů" a "rozmazání", což vede k plynulejšímu a "plynulejšímu" pocitu z hraní.

Doba odezvy 1 ms GTG - od šedé k šedé
GtG je zkratka pro Gray-To-Gray a vyjadřuje, jak dlouho trvá, než se jeden pixel změní z jedné úrovně šedé na druhou. Ve hrách se počítá každá milisekunda a může rozhodovat o tom, zda se trefíte, nebo ne. Rychlá doba odezvy také eliminuje duchy a rozmazání při pohybu.

FreeSync premium
Vychutnejte si nejkvalitnější obraz i v rychlých hrách. Technologie AMD FreeSync Premium zajišťuje synchronizaci obnovovací frekvence GPU a monitoru, což poskytuje plynulý herní zážitek bez trhání při nejvyšším výkonu. AMD FreeSync Premium se vyznačuje obnovovací frekvencí minimálně 120 Hz, čímž snižuje rozmazání a zostřuje obraz pro realističtější zážitek. Funkce LFC eliminuje riziko zadrhávání v případě, že snímková frekvence klesne pod obnovovací frekvenci.

Minimální rozptylování rámečku pro dokonalou bojovou stanici
Rozšiřte svůj výhled pomocí nastavení více monitorů. Úzký rámeček a bezrámečkový design nabízí minimální rozptylování rámečku pro dokonalou bojovou stanici.

Výškově nastavitelný stojan
Zvyšte nebo snižte obrazovku tak, aby vyhovovala výšce a preferencím sezení každého jednotlivce. Snadno nastavitelný stojan zajistí hodiny pohodlí.

Úplná ergonomie
Pociťte pohodlí! Výškově, sklonově a otočně nastavitelný stojan AOC vám pomůže najít tu nejpohodlnější a nejzdravější polohu.

6 herních režimů
Přizpůsobte displej hře jediným kliknutím. Přepínejte nastavení mezi vestavěnými předvolbami pro hry FPS, závodní hry nebo RTS nebo si přizpůsobte vlastní ideální podmínky a uložte je. Klávesnice AOC Settings KeyPad umožňuje rychlé a snadné přepínání profilů nebo úpravu funkcí.

AOC G-Menu
AOC G-Menu je bezplatný nástroj, který si můžete nainstalovat do počítače a mít tak k dispozici kompletní přizpůsobení ve spojení s maximálním pohodlím.

Ovládání herních barev a stínů AOC
Přeneste bitvu ze stínů pomocí AOC Shadow Control a AOC Game Color! Upravte úrovně šedé pro lepší detaily obrazu a rozjasněte tmavé oblasti nebo je opět ponořte do černé barvy za chodu, aniž byste ovlivnili zbytek displeje.

Nízké vstupní zpoždění
Uvolněte své reflexy přepnutím do režimu AOC Low Input Lag. Zapomeňte na grafické ozdůbky: tento režim přepne monitor ve prospěch hrubé doby odezvy, čímž získáte dokonalou výhodu při vypínání na chlup.

Vhodné pro hraní na konzolích
Mnoho špičkových monitorů je navrženo nejen pro práci s věžovými počítači, ale jsou kompatibilní i s konzolemi. Můžete je snadno připojit ke konzoli Xbox nebo PlayStation a užívat si skvělou kvalitu obrazu.

Products specifications
Attribute nameAttribute value
Typ displejeLCD - LED monitor / Aktivní matice TFT
Velikost úhlopříčky25"
Popis

Energetická třída: Class E
Energetická třída (HDR): Class E
Technologie Adaptive-Sync: AMD FreeSync Premium
Typ panelu: VA, Poměr stran: 16:9
Nativní rozlišení: Full HD (1080p) 1920 x 1080 při 240 Hz
Pixely na palec: 90
Jas: 300 cd/m²
Kontrastní poměr: 3000:1 / 80000000:1 (dynamický)
Podpora barev: 16,7 miliónu barev
Barevná škála: 100% sRGB (CIE 1931), 92% DCI-P3 (CIE 1976)

Doba odezvy: 1 ms (šedá na šedou), 0.5 ms (MPRT)
Obnovovací frekvence ve svislém směru: 48 - 240 Hz
Obnovovací frekvence ve vodorovném směru: 30 - 255 kHz
Hraní: Ano
Úhel pohledu: 178 / 178
Povlak obrazovky: Antireflexní
Technologie podsvícení: WLED
Barva: Černá, červená

Rozměry (ŠxHxV): 55.73 cm x 25.88 cm x 37.8 cm - s podstavcem
Váha: 4.24 kg
Rozhraní: 2 x HDMI 2.0, 2 x DisplayPort 1.2
úpravy polohy displeje: Výška, otočný bod (rotace), otočit, sklon

Product tags